Numerologija yra senovės mokslas, kuris tyrinėja skaičių simboliką ir jų sąsajas su žmonių charakteriu, likimu ir galimybėmis. Numerologija teigia, kad kiekvienas skaičius turi savo prasmę ir energiją, kuri veikia mūsų gyvenimą įvairiais aspektais. Numerologija padeda pažinti save ir kitus, atskleisti savo stiprybes ir silpnybes, suprasti savo pašaukimą ir gyvenimo tikslą.

Numerologijos pradininku laikomas graikų filosofas ir matematikas Pitagoras, kuris sukūrė skaičių sistemą, pagal kurią galima apskaičiuoti žmogaus gimimo datos reikšmę. Pitagoras teigė, kad viskas pasaulyje yra matuojama skaičiais ir kad skaičiai yra dieviškosios išminties išraiška.

Koks skaičius priskiriamas man pagal numerogolija?

numerologijaNorėdami sužinoti savo numerologinį skaičių, kuris atspindi jūsų esmę ir gyvenimo kelią, jums reikia tik sudėti savo gimimo datos skaitmenis ir gauti vienženklį skaičių nuo 1 iki 9. Pavyzdžiui, jei gimėte 1987 m. rugsėjo 13 d., tai turite sudėti: 1 + 9 + 8 + 7 + 0 + 9 + 1 + 3 = 38; tada 3 + 8 = 11; ir galiausiai 1 + 1 = 2. Taigi, jūsų numerologinis skaičius yra 2.

Kiekvienas numerologinis skaičius turi savo charakteristikas, privalumus ir iššūkius, kuriuos reikia įveikti. Numerologija – skaičių reikšmės:

1 – lyderis, iniciatyvus, kūrybingas, drąsus, originalus, nepriklausomas, ambicingas. Tokiems žmonėms patinka būti pirmiems ir vadovauti kitiems. Jie turi stiprų charakterį ir užsispyrimą siekti savo tikslų. Jie taip pat gali būti egoistiški, arogantiški, impulsyvūs ir nepakantūs.

2 – diplomatija, bendradarbiavimas, harmonija, jautrumas, romantiškumas, intelektualumas. Tokiems žmonėms svarbu turėti pusiausvyrą ir santykius su kitais. Jie yra draugiški, supratingi, ištikimi ir diplomatiški. Jie taip pat gali būti pernelyg priklausomi nuo kitų nuomonės, nedrąsūs, svyruojantys ir linkę į depresiją.

3 – komunikacija, ekspresija, kūryba, optimizmas, entuziazmas, humoro jausmas. Tokiems žmonėms patinka bendrauti ir dalintis savo idėjomis bei emocijomis su kitais. Jie yra talentingi, žavūs, linksmi ir optimistiški. Jie taip pat gali būti paviršutiniški, perdėtai emocionalūs ir nepatikimi.

4 – tvarka, struktūra, disciplina, praktiškumas, darbštumas, atsakomybė. Tokiems žmonėms patinka planuoti ir organizuoti savo gyvenimą. Jie yra sąžiningi, patikimi, darbštūs ir atsakingi. Jie taip pat gali būti pernelyg konservatyvūs, darboholikai, nuobodūs ir riboti.

5 – laisvė, nuotykiai, pokyčiai, lankstumas, įvairovė, smalsumas. Tokiems žmonėms patinka gyventi pilnavertiškai ir mėgautis viskuo, ką gyvenimas siūlo. Jie yra žaismingi, lankstūs, smalsūs ir intuityvūs. Jie taip pat gali būti nerimastingi, neatsakingi, nestabilūs ir nepastovūs.

6 – meilė, šeima, namai, harmonija, grožis, paslaugumas. Tokiems žmonėms svarbiausia yra jų artimieji ir jų gerovė. Jie yra šilti, rūpestingi, lojalūs ir paslaugūs. Jie taip pat gali būti pernelyg įpareigoti, priklausomi nuo kitų, kritikuojantys ir pavydūs.

7 – mąstymas, tyrimas, mokslas, dvasingumas, intelektas, vidinė išmintis. Tokiems žmonėms patinka mokytis ir tyrinėti pasaulio paslaptis. Jie yra protingi, analitiški, originalūs ir dvasingi. Jie taip pat gali būti izoliuoti, skeptiški, nuoširdūs ir pesimistiški.

8 – valdžia, autoritetas, sėkmė, turtas, materialumas, ambicija. Tokiems žmonėms patinka turėti kontrolę ir pasiekti savo tikslus. Jie yra stiprūs, valdingi, sėkmingi ir materialistiški Jie taip pat gali būti agresyvūs, dominuojantys, prieštaringi ir godūs.

9 – humanitarizmas, altruizmas, idealizmas, vizija, išmintis, universalumas. Tokiems žmonėms patinka padėti kitiems ir prisidėti prie pasaulio gerovės. Jie yra dosnūs, nuoširdūs, vizionieriai ir išmintingi. Jie taip pat gali būti pernelyg idealistiški, naivūs, besiaukojantys ir nerealistiški.

Kaip nustatoma vardo numerologija?

Jūsų vardas ir pavardė taip pat gali būti priskiriamas skaičiui. Vardo numerologija nustatyti galima remiantis žemiau pateikta instrukcija.

  • Pirmiausia, užsirašykite savo pilną vardą, kurį gavote gimdami, o ne pasikeitę po santuokos ar kitų priežasčių.
  • Antra, pasinaudokite skaičių paskirstymo lentele, kuri priskiria kiekvienai lietuviškai raidei skaičių nuo 1 iki 9. Štai lentelė:
Raidė Skaičius
A 1
Ą 1
B 2
C 3
Č 3
D 4
E 5
Ę 5
Ė 5
F 6
G 7
H 8
I 9
Į 9
Y 9
J 1
K 2
L 3
M 4
N 5
O 6
P 7
R 9
S 1
Š 1
T 2
U 3
Ų 3
Ū 3
V 4
Z 8
Ž 8
  • Trečia, sudėkite savo vardo raidžių skaičius ir gaukite vienženklį skaičių nuo 1 iki 9. Jei gavote dviženklį skaičių, suskaidykite jį ir sudėkite jo skaitmenis. Pavyzdžiui, jei jūsų vardas yra Jonas, tai turite sudėti: J + O + N + A + S = 1 + 6 + 5 + 1 + 1 =14; tada 1 +4 =5. Taigi, jūsų vardo numerologinis skaičius yra 5.
  • Ketvirta, pakartokite šiuos žingsnius su savo pavarde ir sužinokite jos numerologinį skaičių.
  • Penkta, sudėkite savo vardo ir pavardės skaičius ir sužinokite savo likimo numerologiją. Jei gavote dviženklį skaičių, suskaidykite jį ir sudėkite jo skaitmenis. Pavyzdžiui, jei jūsų pavardė yra Petraitis, tai turite sudėti: P + E + T + R + A + I + T + I + S =7+5+2+9+1+9+2+9+1=45; tada 4+5=9. Taigi, jūsų pavardės numerologinis skaičius yra 9. Jei jūsų vardo numerologinis skaičius yra 5, tai turite sudėti:5+9=14; tada 1+4=5. Taigi, jūsų likimo numerologinis skaičius yra 5.

Numerologija yra įdomus ir naudingas mokslas, kuris padeda mums pažinti save ir kitus, atrasti savo potencialą ir gyvenimo tikslą, prisitaikyti prie pokyčių ir pasinaudoti savo galimybėmis. Numerologija remiasi skaičių simbolika ir jų sąsajomis su mūsų vardais ir gimimo datomis. Kiekvienas skaičius turi savo reikšmę ir charakteristikas, kurios atspindi mūsų asmenybę, talentus, galimybes ir iššūkius.

Tai nėra tikslus mokslas, o tik gidas ir įrankis, kuris padeda mums geriau pažinti save ir pasaulį. Numerologija nesprendžia už mus, o tik siūlo mums kryptis ir patarimus. Mūsų gyvenimas priklauso nuo mūsų laisvo pasirinkimo, veiksmų ir požiūrio. Numerologija gali būti naudinga tik tada, kai mes esame atviri, sąmoningi ir norintys augti.