Vilniuje po atkaklios kovos nusileista „Lietuvos ryto“ komandai

xzc

Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai tęsia pasiruošimą naujajam sezonui. Pirmadienio vakarą išvykoje buvo sužaistos draugiškos rungtynės prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Andrejaus Urlepo auklėtiniai vieniems Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lyderių priešinosi visas rungtynes, tačiau galiausiai nusileido 74:85 (19:17, 22:33, 18:16, 15:19).

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką ir po jo „Dzūkija“ net gi turėjo dviejų taškų pranašumą (19:17). Tiesa, antrajame kėlinyje vilniečiams pavyko pakreipti rungtynes į savo pusę ir jie atitrūko (50:41).

„Dzūkija“ nepasidavė ir vijosi varžovus visą trečiąjį kėlinį, o ketvirtajame ištirpdė skirtumą vos iki keturių taškų (68:72). Deja, sėkmingiau paskutinę rungtynių atkarpą sužaidę vilniečiai pergalės iš rankų nebepaleido.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 16 (3 atk. kam., 3 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas 15, Katinas Reinhardtas 14, Gediminas Žalalis 11, Alejandro Hernandezas 9, Anatolijus Kaširovas 4, Dominykas Domarkas 3, Gediminas Navickas 2.

„Lietuvos rytas“: R.Carteris 23, B.Madgenas 14, M.Carteris 10, J.Baronas 9, T.Petersonas 8.

Taip pat norime priminti, kad jau dabar galite įsigyti naujojo sezono abonementus. Paskubėkite, kadangi specialiai jums taikoma ir daugybė nuolaidų!