Su „Pieno žvaigždžių“ legionieriumi nesusitvarkę dzūkai krito Pasvalyje

17635205_1399049413448862_294452577338182623_o

Pasvalyje sunkiai sekėsi sustabdyti šio sezono rezultatyvumo rekordą pagerinusį „Pieno žvaigždžių“ legionierių, o „Betsafe–LKL“ čempionate „Dzūkija“ patyrė ketvirtąją nesėkmę.

Ne vieną sunkią atkarpą rungtynėse turėję dzūkai turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 73:95 (18:23, 13:29, 14:20, 28:23).

Rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo ir abi komandos žaidė lygų krepšinį.Tik šiek tiek sėkmingiau sužaidę paskutiniąją kėlinio minutę, pasvaliečiai pirmavo 23:18.

Visiškai priešinga situacija buvo antrajame kėlinyje. Čia „Dzūkiją“ užklupo labai dideli nemalonumai, kurie daugiausia ir lėmė rungtynių baigtį. „Pieno žvaigždžių“ komanda laimėjo atkarpą net 17:0 ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo triuškinamą persvarą – 52:31.

Likusį rungtynių laiką varžovus dar buvo bandyta vytis, tačiau pastangos buvo bevaisės. Pasvaliečių įbauginti nepavyko ir šie šventė pergalę – 95:73.

Dzūkijos“ ekipoje rezultatyviausias buvo 15 taškų pelnęs Katinas Reinhardtas, po 13 taškų pridėjo Gediminas Navickas ir Domagojus Samacas. Alejandro Hernandezo sąskaitoje 11 taškų.

Pieno žvaigždžių“ komandos gretose geriausiai rungtyniavo amerikietis R. Harrow. Jis pelnė 27 taškus. Nikita Balašovas ir Viačeslavas Bobrovas, atitinkamai pelnė po 12 ir 11 taškų.