Jaunimo stovykla

     2013 metų birželio 11-23 dienomis įvykusi dviejų etapų socialinė-edukacinė krepšinio stovykla su integruotomis: anglų kalbos, sveikos mitybos, sporto psichologijos ir taisyklingo kūno lavinimo pamokomis. Paskaitos ir treniruotės vyko su kvalifikuotais užsienio ir Lietuvos treneriais, stovyklos dalyviai turėjo galimybę susitikti su Lietuvos krepšininkais ir Lietuvos krepšinio atstovais.

  • Atrankos pradžia, dalyvių susipažinimas su treneriais, programa ir susitikimas su svečiu – Rūteniu Paulausku.

  •  Antroji diena, prasidėjusi fitneso treniruotė sporto klube „Žalgiris„ ,po kurios sekė konferencija su svečiais iš LKF organizacijos kartu su krepšininku Žygimantu Janavičiu.

  •  Vyko sveikos mitybos paskaita su Toma Zarauskaite, vėliau treniruotės su treneriu Mindaugu Jaruševičium, ir treneriu iš užsienio Alexandru Radu.

  • Ketvirtoji  diena, prasidėjusi lengvosios atletikos paskaita ir praktinėmis užduotimis, antroji dienos pusėje vyko sporto psichologijos paskaitos, kurios dalyviams padėjo suprasti – kaip tapti geresniu žmogumi ir stipriu sportininku.

  • Pagrindinė stovykla , vykusi Birželio 17-21 dienomis, Dauguose. Stovykloje dalyvavo 24 dalyviai, kurie geriausiai pasirodė stovyklos atrankoje. Dalyviai buvo suskirstyti į dvi komandas: komandą Moller Auto Alytus ir komandą RIND į kiekvieną po 12 dalyvių.

NUOTRAUKŲ GALERIJA:

ralph lauren online,ralph lauren sale,christian louboutin sale,louis vuitton outlet,cheap ralph laure,ralph lauren outlet,louis vuitton sale,michael kors sale uk,moncler online outlet,north face sale uk