Prasidėjo prekyba sezono abonementais! (L.Pačėsienės komentaras)

unnamed

Krepšinis sugrįžta į Alytų! „Dzūkijos“ komanda šiuo metu intensyviai ruošiasi naujajam sezonui, o mes skubame pranešti, kad pradedame prekybą abonementais!

 Naujojo sezono abonementų kaina „Ticketmarket“ bilietų platinimo sistemoje – 40 eurų parteryje bei 35 eurai tribūnoje.

 Kodėl verta įsigyti? Ateinantį sezoną galėsite išvysti mažiausiai 20 rungtynių namuose, o įsigyję sutaupysite daugiau nei 50 procentų! Praėjusio sezono abonementų turėtojams taikoma 10 eurų nuolaida.

 Jeigu į kiekvienas rungtynes vaikščioti negalite ir norite pamatyti jums patikusias, nepraleiskite progos „Ticketmarket“ sistemoje įsigyti išankstinių bilietų pigiau!

 Į rungtynes su praėjusio sezono pirmojo LKL ketverto komandomis išankstinis bilietas į tribūną kainuos 3, o į parterį 4 eurai. Perkant rungtynių dieną atitinkamai mokėsite po 4 ir 5 eurus. Su kitomis komandomis išankstinį bilietą į tribūną įsigysite už 2, į parterį – 3 eurus. Rungtynių dieną mokėsite po 3 ir 4 eurus.

 Senjorai, asmenys su negalia, vaikai iki 6 metų bei „Alytus viena šeima“ kortelių turėtojai į rungtynes bus įleidžiami nemokamai. Moksleiviams pateikus pažymėjimą bilietas kainuos vos 50 centų!

 „Džiaugiamės puikia galimybe, kurią suteikė „Ticketmarket“. Džiugu, kad sirgaliai galės lengvai ir patogiai įsigyti abonementus bei bilietus. Norėčiau pakviesti visus įsigyti abonementus, lankytis kiekvienose rungtynėse, o mes su jūsų pagalba pažadame kovoti, būti atsidavę ir kiekvieną akimirką siekti pergalės“, – teigė „Dzūkijos“ komandos direktorė Laima Pačėsienė.

 Į komandą pavyko prisivilioti solidžių naujokų bei išsaugoti praėjusio sezono branduolį. „Dzūkiją“ papildė tokie žaidėjai kaip buvęs Latvijos rinktinės krepšininkas Andrejus Šelakovas, kroatas Domagojus Samačas, „Marquette“ universiteto (NCAA) vienas komandos lyderių amerikietis Katinas Reinhardtas, NKL čempionas Dominykas Domarkas bei LKL patirties sukaupęs Gediminas Žalalis. Komandoje ir toliau žais Anatolijus Kaširovas, Jegoras Gontarevas, Alejandro Hernandezas, Paulius Danisevičius.

 „Galime pasidžiaugti savo komanda, kuri įvykdė praėjusio sezono tikslus, o dabar tikimės pasirodyti dar geriau. Ypač džiaugiamės jaunimo struktūra, kuri duoda vaisius. Šiuo metu puikiai atrodo Mindaugas Sušinskas, o su komanda kartu taip pat treniruojasi Martynas Pocevičius, Tomas Pačėsas, Elonas Pašukevičius. Tai yra klubo ateitis bei viltys. Mūsų tikslas išlieka ne tik turėti konkurencingą pagrindinę, tačiau ir dublerių komandą, kuri ateinantį sezoną žais Rajonų krepšinio lygoje (RKL)“, – apie naujo sezono viltis kalbėjo L.Pačėsienė.

 Abonementus galite įsigyti „Ticketmarket“ bilietų plaitinimo sistemoje:

https://www.ticketmarket.lt/lt/renginys/alytaus-dzukija-2017-2018-sezoniniai-abonementai

Parašykite komentarą

ralph lauren online,ralph lauren sale,christian louboutin sale,louis vuitton outlet,cheap ralph laure,ralph lauren outlet,louis vuitton sale,michael kors sale uk,moncler online outlet,north face sale uk