Nerezultatyviame mače – pralaimėjimas „Lietkabelio“ komandai

Paulius Danisevičius buvo rezultatyviausias "Dzukijos" gretose

Paulius Danisevičius buvo rezultatyviausias „Dzukijos“ gretose (lkl.lt nuotr.)

Alytaus „Dzūkijai“ Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe“-LKL) pergalių dar teks palaukti. Antrosiose naujojo sezono rungtynėse namų arenoje alytiškiai 55:69 (9:16, 17:12, 19:28, 10:13) nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ komandai.

Svečiai iš Panevėžio mačą pradėjo dideliu tempu ir greitai išsiveržė į priekį. Tačiau savų žiūrovų akivaizdoje rungtyniaujantys dzūkai parodė, jog iniciatyvos atiduoti nėra linkę ir atitrūkti jiems neleido. Pirmoje rungtynių dalyje vyko įtempta kova, o tik nepavykus apsiginti paskutinėmis antrojo kėlinio sekundėmis, į ilgąją pertrauką išeita ilsėtis atsiliekant 26:28.

Po didžiosios pertraukos svečiai padidino tempą ir trečiajame kėlinyje jau susikrovė solidų dviženklį pranašumą. „Dzūkija“ prieš lemiamą ketvirtį dar surengė kelias sėkmingas atakas, tačiau skirtumas vis tiek išliko dviženklis (45:56).

Paskutiniajame kėlinyje žaidimas kiek sulėtėjo, o tai „Dzūkijai“ buvo nepalanku. Puolimas iš visų ketvirčių buvo prasčiausias, vyravo gynybinis krepšinis, o Alytaus komanda galiausiai turėjo pripažinti šalies vicečempionų pranašumą 55:69.

„Dzūkija“: Paulius Danisevičius 11, Gediminas Žalalis (6 atk. kam.) ir Mindaugas Sušinskas po 8, Katinas Reinhardtas (0/6 tritaškiai, 5 atk. kam.) ir Paulius Petrilevičius (10 atk. kam.) įmetė 7.

„Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 13 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis 12 (8 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius ir Gary Taltonas po 9.

Dabar „Dzūkijos“ laukia trys rungtynės iš eilės išvykoje, o į Alytų krepšinis sugrįš spalio 7 dieną, kai namų arenoje bus susitinkama su Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais.