Naujojo sezono starte nusileista šalies čempionui

Katinas Reinhardtas buvo rezultatyviausias Alytaus žaidėjas (lkl.lt nuotr.)

Alytaus krepšinio gerbėjų laukimas baigėsi, o į miestą po kelių mėnesių pertraukos ir vėl atkeliavo aukščiausio lygio krepšinis.

Trečiadienio vakarą Alytaus „Dzūkija“ namų arenoje, pirmosiose „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynėse priėmė šalies čempioną Kauno „Žalgirį“.

Nors pirmuosius du kėlinius vyko visiškai atkakli kova, vis tik vėliau Nikola Vasilevo vadovaujami dzūkai leido varžovams atitrūkti ir turėjo pripažinti svečių iš Kauno pranašumą 70:89 (25:24, 11:19, 18:25, 16:21).

Pirmoje rungtynių dalyje buvo puikiai darbuotasi gynyboje ir po antrojo ketvirčio turėtas tik septynių taškų deficitas (36:43). Tačiau po ilgosios pertraukos šalies čempionai ėmė rodyti savo galią. Klaidos gynyboje leido prabilti kauniečių snaiperiams, o pirmoje rungtynių dalyje tylėjęs Kevinas Pangosas po ilgosios pertraukos pataikė net tris tritaškius.

Žalgiriečių nervus „Dzūkija“ dar bandė patampyti ketvirtajame kėlinyje, kai daugiausia po Pauliaus Petrilevičiaus pastangų, sumažino atsilikimą iki 9 taškų (65:74). Tačiau aikštės šeimininkų spaudimą atlaikę žalgiriečiai pergalės iš rankų jau nebepaleido.

„Dzūkija“: Katinas Reinhardtas 14, Andrejus Šelakovas (5 atk. kam.) ir Paulius Danisevičius po 10, Mindaugas Sušinskas 9.

„Žalgiris“: Paulius Valinskas 16 (4/5 trit., 5 atk. kam.), Kevinas Pangosas ir Dee Bostas (3/4 trit.) po 13, Paulius Jankūnas (4/12 dvit., 0/3 trit.) ir Edgaras Ulanovas po 9.

Antrasias rungtynes „Betsafe–LKL“ čempionate „Dzūkija“ žais taip pat namuose. Rugsėjo 23-ąją dieną, šeštadienį, 18 valandą bus bandomas įveikti šalies vicečempionas Panevėžio „Lietkabelio“ klubas.