Ketvirtame kėlinyje neradusi savojo žaidimo „Dzūkija“ nusileido aukštaičiams

Alytaus „Dzūkija“ nuotr.

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai metė rimtą iššūkį svečiams iš Aukštaitijos, Utenos „Juventus“ komandai. Alytiškiai rezultatu 74:76 nusileido savo priešininkams.

Rungtynės prasidėjo dviem „Dzūkijos“ taškais. Alytaus komanda vis gerino savo žaidimą. „Juventus“ ekipa buvo priversta visa pirmą kėlinį vytis šeimininkus. Po pirmojo kėlinio alytiškiai buvo priekyje 22:18.

Antrajame ketvirtyje taip pat dominavo dzūkai. Jų persvarą išaugo iki 11 taškų. Vis tik antrojo ketvirčio pabaigą geriau sužaidė svečiai, o Gyčio Sirutavičiaus šūvis nuo vidurio aikštės su sirena buvo taiklus ir po jo varžovai atsilikinėjo – 40:37.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę Andrėjaus Urlepo auklėtiniai parodė įspūdingą puolimą ir pademonstravo kieta gynybą. Alytiškiai įgijo rekordine 20 taškų persvarą – 63:43. Tačiau per likusias kelias trečiojo kėlinio minutes uteniškiai deficitą sumažino iki 13 taškų – 63:50.

Ketvirtame kėlinyje „Juventus“ ekipai pavyko spurtuoti, neleido alytiškiams pelnyti lengvų taškų. Po puikaus svečiams kelinio, kurį laimėjo 15 taškų skirtumu privertė Alytaus „Dzūkiją“ patirtį skaudų pralaimėjimą rezultatu 74:76.

„Dzūkija“: Gediminas Navickas 17 (3/4 tritaškiai), Paulius Morkeliūnas 14 (6 atk. kam.), Alejandro Hernandezas 13 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Anatolijus Kaširovas 11 (5 atk. kam.).

„Juventus“: Vaidas Čepukaitis 16 (11 atk. kam.), Vytautas Šulskis 15 (8 atk. kam.), Gytis Sirutavičius 11, Jamaras Diggsas 10.