Ilgesnę rungtynių dalį pirmavę „Dzūkijos“ krepšininkai krito Vilniuje

12

Šeštadienio vakarą sužaistas Lietuvos krepšinio lygos susitikimas tarp vietos Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkų. Visas rungtynes nagus rodę alytiškiai rungtynių pabaigoje nusileido rezultatu 76:72

Rungtynės prasidėjo dviem iš eilės taikliais Pauliaus Morkeliūno dvitaškiais. Aikštelės šeimininkai nerado jokių būdų sustabdyti įsisiautėjusį aukštaūgį. „Dzūkijos“ taškų kraitį taip pat padėjo pildyti Alejandro Hernandez ir kiti žaidėjai. „Lietuvos ryto“ žaidėjai buvo priversti klysti itin kibioje Alytaus ekipos gynyboje. Po sužaisto pirmojo ketvirčio alytiškiai buvo priekyje – 13:19.

Antrajame kėlinyje toliau Andrėjaus Urlepo auklėtiniai žaidė kokybišką krepšinį. Jų persvara pirmąkart išaugo iki dviženklės. Visgi, pasibaigus ketvirčiui vilniečiai atsilikinėjo 2 taškais – 39:41.

Po ilgosios pertraukos aikštėje užvirė atkakli kova. Sužaidus trečiojo kėlinio 4 minutes švieslentėje rezultatas pirmąkart tapo  lygus – 47:47. Visgi, intrigą alytiškiams išlaikyti pavyko ir po trijų ketvirčių pirmavo – 54:55.

Ketvirtame kėlinyje vilniečiai pabėgo į priekį 6 taškais, bet Karolis Guščikas deficitą sumažino iki minimumo – 65:64. Paskutinės rungtynių minutės priklausė Rimo Kurtinaičio auklėtiniams ir „Dzūkijos“ žaidėjams teko pergalę palikti Vilniuje – 76:72.

„Dzūkija“: Paulius Morkeliūnas 16 (7 atk. kam.), Anatolijus Kaširovas 14 (8 atk. kam.), Alejandro Hernandezas 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Osvaldas Mačernis ir Karolis Guščikas (8 atk. kam.) po 9.

„Lietuvos rytas“: Corey Fisheris 17 (3/7 tritaškiai), Artūras Gudaitis 16 (7 atk. kam.), Drew Gordonas 10 (7 atk. kam.), Rokas Giedraitis ir Tayloras Brownas (5 atk. kam.) po 8.

Artimiausios Alytaus „Dzūkijos“ namų varžybos bus žaidžiamos kovo 27-ąją dieną 19 valandą prieš Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.