„Dzūkija“ suklupo Šiauliuose

15069002_1265270660160072_5645001829011432741_o

Sekmadienio vakarą Alytaus „Dzūkijos“ klubas svečiuose rezultatu 85:64 buvo priversti patirti netikėtą pralaimėjimą LKL autsaiderei Šiaulių „Šiaulių“ komandai.
Pirmoje mačo dalyje „Šiauliai“ kontroliavo situaciją ir alytiškiams leido pirmauti tik keliolika sekundžių. Vis dėlto toli alytiškiai antrame kėlinyje buvo priversti vytis šeimininkus ir po antrojo ketvirčio „Dzūkija“ atsilikinėjo – 38:35. Po ilgosios pertraukos prabėgus 3 minutėms rezultatas buvo lygus (46:46), bet tada „Šiauliai“ spurtavo 13:2 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 59:48. Taip pat trečiajame ketvirtyje „Dzūkijos“ gretas turėjo palikti Gediminas Navickas, kurio metu už dvi nesportines pražangas buvo išvarytas iš aikštės, bei po jo šiauliečiai pirmavo – 61:50. Lemiamame ketvirtyje Andrėjaus Urlepo auklėtiniai bandė kilti į lemiamą šturmą, kai 32-ąją minutę sumažino deficitą iki 57:65, bet šiauliečiai sukontroliavo savo komandą ir atgal atstatė turėtą pranašumą – 74:59. Per likusias 5 minutes dzūkams nieko sukurti nepavyko ir jie buvo priversti patirti nesėkmę rezultatu – 85:64.

„Šiauliai“: L.Aukštikalnis 23 (5/6 tritaškiai, 6 atk. kam.), Vladislavas Koreniukas 19 (7 atk. kam), Tomas Lekūnas 14 (3/7 tritaškiai, 6 rez. perd.), Donatas Sabeckis 13 (1/6 tritaškiai, 6 atk. kam., 10 rez. perd., 5 kld.).

„Dzūkija“: Karolis Guščikas (9 atk. kam.). ir Anatolijus Kaširovas po 14, Osvaldas Mačernis 9 (3/5 tritaškiai), Alejandro Hernandezas 8 (5 atk. kam., 8 rez. perd.).

Sekančias rungtynes alytiškiai žais namuose vasario 4-ąją dieną 17 valandą prieš Klaipėdos „Neptūno“ ekipą