„Dzūkija“ parbloškė vienus iš LKL turnyrinės lentelės lyderių

17097813_1371690352851435_7010662416873106545_o

Lietuvos krepšinio lygos rungtynėse Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai savų sirgalių akivaizdoje susirungė su Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkais. Alytiškiai rezultatu 89:80 kiek netikėtai įveikė Karaliaus Mindaugo taurės vicečempionus.

Susitikimą geriau pradėjo svečiai. Panevėžiečių pora įmestų taiklių tritaškių juos išvedė į priekį. „Dzūkija“ buvo priversta varžovus vytis. Po pirmojo kėlinio alytiškiai atsilikinėjo 17:23.

Antrąjį ketvirtį dzūkai pradėjo spurtu 5:0 ir deficitas beliko 2 taškai. Vėliau sekė varžovų eilė netaiklių metimų ir klaidų virtinė. Tuo pasinaudojus „Dzūkija“ įgijo 6 taškų pranašumą. Vis dėl to iki kėlinio pabaigos išlaikyti persvaros nepavyko ir Alytaus komanda atsilikinėjo 2 taškais – 46:48.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje užvirė dar atkaklesne kova. Nei vienai komandai didesnio pranašumo įgyti nepavyko. Po sužaisto trečiojo kėlinio Alytaus ekipa atsilikinėjo tais pačiais dvejais taškais – 64:66.

Ketvirtame kėlinyje alytiškiai buvo dar labiau „užsivedę“. Jų kovingumas varžovus varė į neviltį. Dėka taiklių tolimų metimų ir greitų atakų Alytaus komanda įgijo saugią persvarą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 89:80.

„Dzūkija“: Jamesas Gavinas 14, Anatolijus Kaširovas (5 atk. kam.) ir Julius Kazakauskas (7 atk. kam.) po 13, Alejandro Hernandezas 11, Osvaldas Mačernis (5 atk. kam.), Paulius Morkeliūnas (6 atk. kam.) ir Gediminas Navickas po 10.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 12, Benas Madgenas (5 atk. kam.) ir Mindaugas Lukauskis po 11, Kšištofas Lavrinovičius 9 (7 atk. kam.).