„Dzūkija“ neatsilaikė prieš Pasvalio komandą

12

Šeštadienio vakarą Alytaus arenoje sužaistos LKL rungtynės tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos. Alytiškiai rezultatu 82:92 turėjo pripažinti varžovų pranašumą .

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 0:8. Po Andrejaus Urlepo paprašytos minutės pertraukėlės komandas skyrė 2 taškai. Vis tik pirmojo kėlinio pabaigą geriau sužaidė pasvaliečiai ir po jo rezultatas buvo 18:24.

Antrasis kėlinys geriau sekėsi „Pieno žvaigždžių“ komandai. Derikas Low su antrojo ketvirčio sirena pataikė tolimą šūvį ir po jo alytiškiai atsilikinėjo 12 taškų persvarą – 37:49.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo dviem svečių tolimais metimais. Tačiau alytiškiai susiėmė ir per trečiąjį kėlinį sumažino deficitą iki 6 taškų – 62:68.

Lemiamame ketvirtyje viskas grįžo į savas vėžes. Favoritais prieš rungtynes laikyti „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai susigrąžino dviženklę persvarą, kurią be didesnio vargo išlaikė iki pat mačo pabaigos ir šventė pergalė rezultatu 92:82.

„Dzūkija“: Jamesas Gavinas 18 (1/6 tritaškių), Paulius Danisevičius 11, Karolis Guščikas (13 atk. kam.), Anatolijus Kaširovas ir Gediminas Navickas po 9.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 21 (4/7 tritaškių), Andrejus Agafonovas 18 (8/9 dvitaškių), Evaldas Žabas 16, Derrickas Low 15 (7 atk. kam., 14 rez. perd.).