Apmaudus „Dzūkijos“ pralaimėjimas uostamiesčio ekipai

16402557_1343454249008379_7608533834001027995_o

Šeštadienio vakarą Alytaus arenoje sužaistos LKL rungtynės tarp Alytaus „Dzūkijos“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandos. Alytiškiai po permainingos kovos rezultatu 66:69 turėjo pripažino svečių pranašumą.

Susitikimas prasidėjo ne taip kaip tikėjosi Alytaus aistruoliai. Klaipėdiečiai šeimininkus skriaudė tritaškiais, bet „Dzūkijai“ pavykus šiek tiek atsigauti deficitas po pirmojo kėlinio buvo 6 taškai – 9:15.

Antrasis kėlinys kur kas buvo smagesnis susirinkusiųjų akiai. Alytiškiai ne tik kad panaikino turėtą skirtumą, bet ir išsiveržė į priekį 32:25.

Po ilgosios pertraukos „Dzūkija“ nemažino apsukų ir įgijo dviženklę persvarą. Tačiau kėliniui besibaigiant jį geriau sužaidė „Neptūno“ ekipa ir po trijų ketvirčių buvo priekyje 48:52.

Ketvirtajame kėlinyje dominavo klaipėdiečiai. Ju persvarą išaugo iki dviženklės, tačiau likus žaisti kiek mažiau negu pusantros minutės Alytaus klubas atsilikinėjo 5 taškais (64:69). Alejandro Hernandez taikliu dvitaškiu sumažino deficitą iki 3 taškų. Tuomet alytiškiai apsigynė nuo svečių atakos ir lemiami metimai kurie galėjo išplėšti pratęsimą skriejo pro šalį ir pergalę rezultatu 66:69 šventė svečiai iš uostamiesčio.

„Dzūkija“: Jamesas Gavinas 13, Karolis Guščikas 11 (11 atk. kam.), Julius Kazakauskas 10, Gediminas Navickas 8.

„Neptūnas“: Omari Johnsonas 16, Jimmy Baronas 13, Mindaugas Kačinas 10, Vytautas Šarakauskas ir Jerai‘us Grantas – po 8, Mindaugas Girdžiūnas 7.