Alytaus SRC II-„Dzūkija“ po pratęsimo turėjo pripažinti Prienų komandos pranašumą

Alytaus krepšinio klubo „Dzūkija“ atstovas spaudai LAURAS BARANAUSKAS

Alytaus SRC II-„Dzūkija“ (1/1) komanda patyrė pirmąją nesėkmę šio sezono Lietuvos jaunučių vaikinų U-17 (gimę 1999 m. ir vėliau) krepšinio čempionato B divizione. Trečiadienio vakarą Karolio Marcinkevičiaus auklėtiniai „A“ pogrupio rungtynėse po pratęsimo rezultatu 65:69 (20:21, 14:18, 14:12, 12:9, 5:9) nusileido Prienų KKSC (1/0) ekipai.

svedas

Kartais taip nutinka: 33 Justino Švedo pelnytų taškų pergalei neužteko

Pergale Šakiuose sezoną pradėję alytiškiai didžiąją rungtynių dalį buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau svečiams atitrūkti neleido, o prasidėjus ilgajai pertraukai turėjo penkių taškų deficitą – 34:39. Antroje mačo pusėje aikštelėje netrūko intrigos – laiminti ekipa keitėsi praktiškai po kiekvieno taiklaus metimo. Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 7 sekundėms alytiškis Justinas Švedas išvedė savo ekipą į priekį – 60:58. Tiesa, prieniškiai greitai atsakė rezultatyvia ataka, o paskutinis Alytaus SRC II-„Dzūkija“ komandos žaidėjų bandymas buvo nesėkmingas, todėl ekipoms teko žaisti pratęsimą – 60:60. Jo metu geriau atrodę prieniškiai įsirašė pirmąją pergalę čempionate.

Įdomu, jog pernai Alytuje vykęs šių komandų mūšis pareikalavo dvejų pratęsimų, o tąkart pergale džiaugėsi aikštelės šeimininkai. Vakar alytiškių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 33 taškus pelnęs Justinas Švedas, jo komandos draugo Elono Pašukevičius sąskaitoje – 12.

Sekančiose rungtynėse Karolio Marcinkevičiaus auklėtinių laukia išvyka į Marijampolę. B diviziono „A“ pogrupyje iš viso grumiasi aštuonios komandos, o į sekantį etapą pateks keturios geriausios.