Alytaus arenoje – istorinė krepšinio šventė!

16422308_1337439662943171_759067134157486132_o

Vasario 4d., šeštadienį, 17.00 val. Alytaus ,,Dzūkija‘‘ namuose pasitinka Tete-a-Tete Casino LKL vicečempioną Klaipėdos ,,Neptūno‘‘ klubą. Alytaus sporto ir rekreacijos centre Jūsų laukia ne tik daug emocijų žadančios rungtynės, bet ir pirmą kartą ,,Dzūkijos‘‘ gyvavimo istorijoje įvyksianti krepšinio šventė. Po įtemptų rungtynių minučių, žiūrovai galės atsipūsti stebėdami Alytaus krašto atlikėjų ir šokėjų pasirodymus, taip pat namo grįžti su įvairiais prizais.
Šį sezoną du kartus prieš ,,Neptūną‘‘ suklupusi ,,Dzūkija‘‘ jaučia, jog trečias kartas gali būti kitoks ir savų sirgalių palaikomi jie gali pasipriešinti stipriam varžovui. Šventinę nuotaiką sukurs netradicinis Alytaus arenos apšvietimas bei stilingas komandos žaidėjų pristatymas, kuris tikrai nepaliks abejingų. Dar daugiau užsidegimo ir motyvacijos palaikyti savo komandą suteiks gyvai atliekama ,,Tautiška giesmė‘‘ , kurią giedoti kviečiame prisijungti ir Jus!
Ir tai dar ne viskas – laukia daug staigmenų bei prizų, kurie bus pristatyti jau netrukus, tad paskubėkite įsigyti bilietus!
Šioms rungtynėms taikoma speciali nuolaida – perkant 5 – is bilietus, sumokėsite už 4 – ių kainą. Bilietai parduodami TICKET MARKET kasoje Alytaus sporto ir rekreacijos centre (tarnybinio įėjimo foje), PayPost skyriuose Alytuje bei internetu – https://www.ticketmarket.lt/…/dzukija-neptunas-lkl-bilietai…

Parašykite komentarą

ralph lauren online,ralph lauren sale,christian louboutin sale,louis vuitton outlet,cheap ralph laure,ralph lauren outlet,louis vuitton sale,michael kors sale uk,moncler online outlet,north face sale uk