„Lietuvos ryto“ klubui rimtesno iššūkio mesti nepavyko

Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai šeštadienį viešėjo Vilniuje, kur  „Betsafe-LKL“  čempionato rungtynėse kovojo prieš Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą. Deja, išvyka į sostinę baigėsi nesėkmingai, o rungtynės pralaimėtos rezultatu 54:78 (12:23, 15:11, 15:25, 12:19).

Dzūkams sunku buvo jau nuo pat rungtynių pradžios. Sužaidus kiek mažiau nei 4 minutes pirmajame kėlinyje, aikštės šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą (14:4) ir parodė, kad žaisdami namų aikštėje juokauti nėra nusiteikę.

Tačiau alytiškių tai neišgąsdino ir antrajame kėlinyje „Dzūkijai“ pavyko šiek tiek aptirpdyti skirtumą. Intriga buvo atgaivinta ir priartėta vos iki 5 taškų (25:30). Pagerėjusio žaidimo dėka, po pirmosios rungtynių dalies komandas teskyrė 7 taškai (27:34).

Deja, vos prasidėjus trečiajam kėliniui, Nikola Vasilevo auklėtinių žaidimo kreivė ir vėl krito žemyn. Vilniečiai puikiai tuo pasinaudodami, vieną po kitos rengė sėkmingas atakas ir gana greitai susikrovė jau 17 taškų persvarą (46:29).

Kad ir kaip stengėsi, varžovams atitrūkti leidę dzūkai prie jų priartėti jau nebesugebėjo. Per paskutinįjį ketvirtį skirtumas dar labiau išaugo, o rungtynių pabaigoje „Dzūkijos“ strategas jau leido žaisti ir mažiau šansų pasireikšti gaunantiems krepšininkams.

„Dzūkija“: Katinas Reinhardtas 11 (5/14 metimai), Paulius Petrilevičius 8 (3/10 metimai), Anatolijus Kaširovas 8.

„Lietuvos rytas“: Martynas Echodas 18 (14 atk. kam.), Travisas Petersonas 12 (9 atk. kam.), Robertas Carteris 11, Chrisas Krameris 9 (8 rez. perd.).